Enkel en voetklachten
Enkel en voetklachten
Problemen aan de voet en/of enkel worden veroorzaakt door sporten, een te lange of te intensieve belasting van de voet, ongelijke stand of bouw van uw voeten of ouderdom. Enkelblessures ontstaan meestal na een verstapping of sport waardoor de enkelbanden of het kraakbeen wordt beschadigd.
Afhankelijk van de locatie van de pijn en de mogelijke oorzaak stellen wij graag een behandelplan op maat voor u op. Bij ons in de praktijk kunnen we aan de hand van een uitgebreid onderzoek snel een duidelijke diagnose geven. We hebben ook de mogelijkheid om een echografisch onderzoek uit te voeren van de enkel. Met echografie krijgen we direct een duidelijk beeld van de conditie van de verschillende structuren rondom de enkel. Veel voorkomende klachten rondom de enkel/voet zijn; inversie trauma (verzwikking), achillespeesblessure, hielspoor, verkeerde stand van de voet, of een breuk.
Heeft u last van:
Hoofdpijn
Duizeligheid
Uw schouder of arm
uw rug
bekkenbodem
Uw heup, knie of been
Uw enkel of voet
Kaakpijn of Aangezichtspijn
Terug naar de homepage
Onze enkel en voetspecialisten
Rintje Jelle Schreur
Fysiotherapeut & echografist i.o.

Rintje Jelle Schreur
BIG: 29924696204
Meer informatie volgt...
Annelies Haga
(Geriatrie) fysiotherapeut MSc

Annelies Haga
BIG: 29064375004
Mijn naam is Annelies Haga en ik ben sinds november 2005 werkzaam voor Fysiotherapie Joure.
In deze periode heb ik al veel verschillende mensen met uiteenlopende klachten mogen behandelen. Om een zo goed mogelijk resultaat te kunnen bereiken heb ik diverse cursussen gedaan, waaronder McKenzie therapie, Dry Needling en Motorische observatie bij kinderen.
In 2018 heb ik de training gedaan voor het behandelen van mensen met Claudicatio klachten.
In 2017 behaalde ik mijn Master Fysiotherapie in de Geriatrie. Met deze studie heb ik mij verder gespecialiseerd in het behandelen van kwetsbare ouderen en cliënten met een complexe gezondheidsproblematiek.
U kunt bij mij terecht wanneer er sprake is van diverse ouderdomsklachten die leiden tot beperkingen in het dagelijks leven. Of wanneer u bang bent om te vallen kunnen we een training starten waardoor uw angst kan verminderen.
Wilt u meer weten over geriatrie fysiotherapie klik dan hier.
Maak gerust een afspraak om eens over uw fysieke klachten te praten!
Maak een afspraak met mij >>
Gerrit Jan Breeuwsma
Fysiotherapeut & Sportfysiotherapeut i.o.

Gerrit Jan Breeuwsma
BIG: 89919503604
Gerrit Jan is fysiotherapeut en volgt momenteel de opleiding tot Master Sportfysiotherapeut.
Meer info volgt.
Froukje Poelstra
Fysiotherapeut & McKenzie specialist

Froukje Poelstra
BIG: 69034189604
Fysiotherapeut McKenzie therapeut knie-specialist / McConnell tape medical taping sportfysiotherapeut
In 1989 heb ik mijn bachelor Fysiotherapie aan de Hogeschool Leeuwarden gehaald. In datzelfde jaar ben ik gaan werken bij de praktijk.
Door de jaren heen heb ik vele cursussen en bijscholingen gevolgd. Zo pas ik verschillende tape technieken toe ( Medical Taping concept, 4 x T- Methode en Mc Connell tape), pas ik in beperkte mate manueel therapie toe, zie ik veel mensen met knieklachten, ben ik geregistreerd McKenzie therapeut ( een specifieke behandelmethode bij nek- en rugklachten) en heb ik een HBO- opleiding voor sportfysiotherapie gevolgd.
In mijn vrije tijd kook/bak, lees en sport ik graag. In de winterperiode volleybal ik in competitieverband en wandel ik graag. In de zomerperiode probeer ik mijn conditie op peil te houden met fietsen, hardlopen en wandelen.
Anna van Dijk
Fysiotherapeut

Anna van Dijk
In 2012 heb ik de opleiding tot fysiotherapeut afgerond aan de Hogeschool Leiden, waarna ik ben gaan werken in een praktijk in Leiden en in een verpleeghuis. Ik heb me hierdoor breed kunnen ontwikkelen binnen de revalidatie (nieuwe heupen/knieën) en specifiek op zwangerschapsgerelateerde bekkenklachten en stuit klachten.
In de praktijk, waar ik tot 2019 werkzaam was, heb ik voornamelijk mensen met bekkenpijn geholpen door middel van de Rost Therapie methode. In de periode van 2013 tot 2017 heb ik leiding gegeven aan deze praktijk samen met Cecile Rost die ontwikkelaar is van de Rost Methode. Door deze samenwerking ben ik ook docent van de Rost Methode.
in 2017 heb ik een master afgerond aan de KU Leuven voor sport en beweging voor mensen met een beperking en houd ik me van tijd tot tijd bezig met onderzoek naar dit thema. In juni 2022 ben ik bij fysiotherapie Joure komen werken waar ik graag samen met collega's werk om klachten te verhelpen, ik heb een hands-on benadering waarbij ik ook Dry Needling en Medical Taping gebruik.




Contactformulier
U kunt ons een bericht sturen via info@fysiotherapiejoure.nl
of via onderstaand contactformulier. Wilt u een afspraak maken klik dan hier om gelijk
uw eerste intake&behandeling afspraak in te plannen.